Blue Sea

Beylikdüzü ilçesi Gürpınar Mahallesinde devam etmekte olan olan BLUE SEA projemiz yaklaşık 20.000 m2 inşaat yapılacak şekilde tasarlanmıştır.

BLUE SEA; İstanbul’un yükselen yıldızı Beylikdüzü’nde eşsiz lokasyonu, modern mimari yapısı ve zengin donanımı sayesinde, sevdiklerinizle birlikte mutlu ve rahat yaşamanız içim tüm ayrıntılar düşünülerek, üstelik İstanbul’un en çok kazandıran bölgesinin en değerli yerinde yükselmektedir.

Projemiz; renklerin ahenkli buluşmasıyla ortaya çıkan eşsiz bir güzellik içerisinde, özenle tasarlanmış rengârenk bitkilerle donatılmış bir yaşam alanında insan odaklı tasarımı ve başarılı mimari yaklaşımı ile doğanın ferahlığını evinize taşımayı amaçlamaktadır.

BLUE SEA detaylardan bütüne ulaşan kusursuzluğu ile size ve ailenize yüksek standartlarda, mükemmel bir yaşam ayrıcalığı sunmayı amaçlamanın yanında, sosyal alanlar, kapalı devre kameralar, 7-24 güvenlik, fitness salonu, sauna, türk hamamı, kapalı ve açık otopark seçenekleriyle siz değerli yatırımcılarımızın hayallerini gerçekleştirmektedir.

E-5, TEM, sahil yolu ve bağlantı yollarına yakınlığı sayesinde İstanbul’un her noktasına kolaylıkla ulaşabildiğiniz sayısız ulaşım avantajlarının yanı sıra şehrin ana yaşam alanları olan iş, alışveriş, sağlık ve eğitim merkezlerine yakınlığı ile BLUE SEA olarak yatırımcılarımızın rahatlığını düşünmekteyiz.

A BLOK

A blok üst kat dubleks A blok giriş kat dubleks A blok bahçe kat dubleks A blok alt kat dubleks
B BLOK
B blok ÜST kat dubleks B blok giriş kat dubleks B blok bodrum kat dubleks B blok alt kat dubleks
C BLOK
c blok zemin kat planı c blok cati c blok 4normal kat planı c blok 3normal kat planı c blok 2normal kat planı c blok 1normal kat planı
INTERIOR
Yatak odası 2 Yatak Odası 1 Salon 2 Salon 1 Portmanto Mutfak 2 Mutfak 1 Çocuk Odası 2 Çocuk Odası 1 Banyo 2 Banyo 1
DIŞ CEPHE GÖRSELLER
Dış Cephe 8 Dış Cephe 7 Dış Cephe 6 Dış Cephe 5 Dış Cephe 4 Dış Cephe 3 Dış Cephe 2