Kurumsal

Bilyapı İnşaat 1990 yıllardan bugüne kadar Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde, konut, işyeri, otel, okul, avm ve plaza projeleri ile faaliyetlerini yürütmüştür. Uzmanlaştığı konut sektörünü temel alan olarak belirlemiş ve sadece bu alanda kaliteyi hedeflemiş ve fark yaratmayı başarmış bir kuruluştur.

1998 yılından bugüne sadece konut değil yaşam alanı oluşturma anlayışıyla binlerce kişinin yaşamına değer katarak, müşterileriyle kurduğu uzun soluklu güven ilişkisi sayesinde sektöründe fark yaratarak büyümüştür.

Bİlyapı İnşaat; estetik,teknoloji ve konfor ile birikim ve deneyimini birleştirerek imza attığı tüm projelerinde satıştan sonra da her zaman yatırımcılarının yanında olmuştur.

Firmamız teknolojiyi önemseyen, AR-GE faaliyetlerini destekleyen, kalite yönetim sistemine sahip, insan kaynakları politikalarını kurum ve insani değerler çerçevesinde profesyonelce ele alarak yürütmektedir. İnşaat kültürünün uzun yıllar da kattığı tecrübe ile birleştirerek sektöründeki konumunu sürekli güncellemekte, geliştirmekte ve büyütmektedir.

Hakkımızda

Yakında CİTY 34-3 projemizle Büyükçekmece'de sizlerleyiz

Yakında CİTY 34-3 projemizle Büyükçekmece’de sizlerleyiz….

Yazının Devamı